ЕЛЕКТРОННИЙ НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНИЙ ЖУРНАЛ УЧИТЕЛЯ
Управління освіти Мелітополя
Електронний журнал
Планування 2020-21р.
Електронні підручники
Електронні журналиОсвітні сайти

Корисні сайтиГоловна » 2011 » Травень » 10 » 10 травня 2011 року - засідання методичного об'єднання викладачів предмета "Захист Вітчизни"
13:00
10 травня 2011 року - засідання методичного об'єднання викладачів предмета "Захист Вітчизни"

Засідання відбудеться на базі ЗНЗ №15 о 9-00

1. Розділ 3. Тактична підготовка. Тема 3. Відділення  в бою. Заняття 3-4. Дії відділення в обороні (тактичне). Одержання завдання на  оборону. Заняття відділенням указаної позиції та її обладнання з використанням захисних властивостей місцевості. Ведення спостереження. Мінування підступів до позиції відділення(Н-Т-2,3,4). Дії відділення з початком вогневої підготовки противника і переходом його в атаку. Відбиття атак піхоти та танків противника перед переднім краєм. Знищення  противника, що увірвався на позицію відділення, вогнем упритул, гранатами та в рукопашному бою. Знищення вертольотів противника. Зміна позиції. Дії відділення у складі бойових груп в ході оборони. Виконання другої вправи з метання ручних гранат.

Готує викладач ЗНЗ №13 Стрелков О.Є.

2. Розділ 3. Тактична підготовка. Тема 3. Відділення  в бою. Заняття 5-6. Дії відділення у наступі (тактичне). Дії відділення під час на­ступу з положення безпосереднього зіткнення з противником. Одержання завдання на наступ. За­няття вихідного положення для наступу та підготовка до атаки. Спостереження за полем бою. Дії відділення з початком вогневої підготовки. Позначення проходів для танків. Перехід в атаку з траншеї, ураження противника вогнем у ході атаки(Н-Т-1). Подолання мінного поля та ділянки місцевості з радіоактивним (хімічним) зараженням. Дії під час виявлення вогневих засобів противника, танків противника, ведення вогню снайперів, у разі появи літаків (вертольотів). Бій у траншеї, знищення противника вогнем, гранатою, у рукопашному бою. Виконання першої вправи з метання ручних гранат. Ведення бою в глибині оборони бойовими групами відділення: маневр для виходу у фланг або тил противника, оволодіння об’єктом атаки. Дії відділення під час наступу з ходу. Підготовка до наступу з ходу. Висування до рубежу переходу в атаку в пішому порядку. Розгортання в цеп. Рух в атаку, ураження противника вогнем з ходу, подолання різних перешкод і загороджень. Бій у траншеї, ході сполучення, знищення противника вогнем і в рукопашному бою. Знищення об’єктів противника  в глибині оборони бойовими групами відділення. Оволодіння об'єктом атаки. Порядок дій на об’єктах, які перебувають під захистом МГП.

Готує викладач ЗНЗ №22 Пилипенко М.Г.

3. Підведення підсумків роботи викладачів ЗВ по удосконаленню навчально-матеріальної бази в школах міста. Рекомендації до планів удосконалення НМБ на наступний рік.

Керівник м/о викладачів ЗВ Пархоменко Л.М.

4. Підведення підсумків роботи м/о за навчальний рік і обговорення рекомендацій на наступний рік.

Керівник м/о викладачів ЗВ Пархоменко Л.М.

5. Проведення аналізу виконання навчальних планів програми ЗВ в школах міста, рівня знань, умінь та навичок юнаків з військової справи.

Методист місьуУО Дюжаєва Т.К.

6. Обговорення та затвердження плану проведення 5-ти денних зборів з викладачами ЗВ перед початком нового навчального року в серпні 2011 р.

Керівник м/о викладачів ЗВ Пархоменко Л.М.

Переглядів: 539 | Додав: varlakov

Форма входу
Логін:
Пароль:
Пошук
Погода в Мелітополі
КАЛЕНДАР
Захист Вітчизни
Військова символіка
Статути Збройних Сил УкраїниМілітарні сайти

 СОУ
Кнопка сайту

Статистика сайту

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

ВІЙСЬКОВІ ЗВАННЯ ТА ЗНАКИ РОЗРІЗНЕННЯ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ
© 2010-2020