ЕЛЕКТРОННИЙ НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНИЙ ЖУРНАЛ УЧИТЕЛЯ
Управління освіти Мелітополя
Електронний журнал
Планування 2020-21р.
Електронні підручники
Електронні журналиОсвітні сайти

Корисні сайтиГоловна » 2011 » Лютий » 27 » 15 березня 2011 p. відбудеться засідання методичного об'єднання викладачів предмета "Захист Вітчизни"
16:17
15 березня 2011 p. відбудеться засідання методичного об'єднання викладачів предмета "Захист Вітчизни"
Засідання відбудеться на базі ЗНЗ №15 о 9-00
Інструкторсько-методичне заняття.
Розділ 7. Військова топографія. Тема 2. Розвідка місцевості. Завдання та способи розвідки місцевості. Розвідка місцевості спостерігачем, складання схеми орієнтирів.  Огляд місцевості дозорами. Заняття 1. Рух за азимутом. Рух у заданому напрямку за допомогою компаса. Підготовка даних для руху: вибір маршруту  і орієнтирів, визначення магнітних азимутів і відстаней ділянок маршруту,  складання схеми маршруту руху. Рух за азимутом. Обхід перешкод. Знаходження зворотного шляху. Тренування у русі за азимутом (Н-Топ-4). Проводить викладач ЗНЗ №13 Стрєлков О.Є.
Інструкторсько-методичне заняття.
Розділ 3. Тактична підготовка. Тема 2. Солдат в бою. Заняття 1. Пересування в бою (тактико-стройове). Пересування солдата в бою в пішому порядку і на машинах.  Прийоми і способи пересування солдата в бою на різній місцевості під час дій у пішому порядку (у зріст, пригнувшись, перебіжками, переповзанням). Вибір шляху руху, подолання природних перешкод, використання у ході пересування простору, який не уражається. Тренування у пересуванні на полі бою (Н-Т-1.1, 1.2). Підготовка вогневої позиції (тактико-стройове). Вибір місця і потайне розташування на ньому для спостереження і ведення вогню. Обладнання і маскування окопу для стрільби лежачи. Тренування у потайному зближенні з противником і обладнанні окопу для стрільби лежачи (Н-Т-1.3, 2). Спостереження за полем бою (тактико-стройове). Завдання спостереження. Вимоги до вибору, обладнання і   маскування місця для ведення спостереження. Прийоми спостереження за противником,  місцевістю і сигналами командира на місцевості. Порядок визначення положення виявлених цілей та порядок доповіді про результати спостереження. Вироблення спостережливості. Демаскуючі ознаки різних цілей, їх виявлення. Тренування у  спостереженні за полем бою (Н-Т-3).
Проводить викладач ЗНЗ №11 Зотов В.В.
Інструкторсько-методичне заняття. 
Розділ 5. Статути Збройних Сил України. Тема 4. Вартова служба. Заняття 1. Організація вартової служби. Завдання вартової служби. Призначення, склад та озброєння  варти. Чатовий, його обов’язки. Пост та об’єкти, що охороняються вартою. Обладнання поста і облаштування території об’єкта. Несення вартової служби. Розвід, прибуття варти у вартове приміщення.  Порядок заряджання (розряджання) зброї, зміна чатових. Положення зброї у чатового на посту. Порядок охорони об’єктів чатовими. Дії варти у разі нападу на об’єкти, стихійного лиха та пожежі. Порядок застосування зброї. 
Проводить викладач ЗНЗ №15 Пархоменко Л.М.
Інструкторсько-методичне заняття. 
Розділ 6. Стройова підготовка. Тема 4. Строї відділення та взводу в пішому порядку. Заняття 1. Строї відділення. Шикування відділення в розгорнутий і похідний строї. Розмикання, змикання і  перешикування відділення. Прийоми із автоматом під час подання команд: «Покласти зброю» «До зброї», «За зброю». Військове вітання в строю на місці та під час руху. Відповідь на поздоровлення, під час оголошення подяки.
Проводить викладач НВК №16 Варлаков В.А.
Інструкторсько-методичне заняття. 
Розділ 8. Прикладна фізична підготовка. Тема 4. Основи самозахисту. Заняття 1-2. Базові елементи самозахисту в бою. Бойова стійка та її види. Пересування в стійці (кроком). Прийоми самострахування (падіння і перекати).Удари та захист від них. Удари рукою і ногою та захист від них. Удари коліном і головою. Прийоми нанесення ударів по противнику, що впав. Захвати та звільнення від них. Захват рукою, двома руками за руки і одежу противника та звільнення від них. Прийоми звільнення від задушливих захватів спереду і позаду. Больові прийоми і кидки. Прийоми загину руки за спину. Захист від загину руки за спину. Важіль ліктя вниз. Викручування кисті назовні. Затиснення кисті. Згинання руки в лікті.
Проводить викладач Г №19 Гончарук В.Ф.
Лекція. 
Розділ 9. Військово-медична підготовка. Тема 6. Перша медична допомога при ураженнях зброєю масового ураження. Медичний захист від хімічної зброї.  Засоби та заходи першої медичної допомоги при ураженні бойовими отруйними  речовинами. Тренування у надіванні шолом-маски протигазу на пораненого та введенні знеболюючого засобу (Н-М-5,6). Медичний захист від біологічної зброї. Засоби захисту від БЗ. Спеціальна та екстрена профілактика інфекційних захворювань. Заходи першої медичної допомоги при ураженні біологічними засобами.  Використання антибактеріальних засобів аптечки індивідуальної (АІ). Медичний захист від ядерної зброї. Засоби та заходи першої медичної допомоги для профілактики первинної реакції і у разі небезпеки опромінення. Використання радіозахисних засобів аптечки індивідуальної (АІ). 
Проводить викладач ЗНЗ №14 Ткаченко П.Д.
Переглядів: 896 | Додав: varlakov

Форма входу
Логін:
Пароль:
Пошук
Погода в Мелітополі
КАЛЕНДАР
Захист Вітчизни
Військова символіка
Статути Збройних Сил УкраїниМілітарні сайти

 СОУ
Кнопка сайту

Статистика сайту

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

ВІЙСЬКОВІ ЗВАННЯ ТА ЗНАКИ РОЗРІЗНЕННЯ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ
© 2010-2020