ЕЛЕКТРОННИЙ НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНИЙ ЖУРНАЛ УЧИТЕЛЯ
Управління освіти Мелітополя
Електронний журнал
Планування 2020-21р.
Електронні підручники
Електронні журналиОсвітні сайти

Корисні сайтиГоловна » 2011 » Січень » 27 » 1 лютого 2011 року - засідання методичного об'єднання викладачів предмета "Захист Вітчизни"
22:07
1 лютого 2011 року - засідання методичного об'єднання викладачів предмета "Захист Вітчизни"
Початок роботи - 9.00, на базі ЗНЗ №15

Розділ 1. Збройні Сили України на захисті Вітчизни. Тема 3. Збройні Сили України у міжнародній діяльності. Заняття 1. Міжнародне військове співробітництво. Військове співробітництво України з Північноатлантичним блоком (НАТО). Створення, функції, структура та вплив НАТО на світові геополітичні процеси. Напрямки розвитку взаємостосунків Україна – НАТО. Військове співробітництво України з Російською Федерацією, іншими міжнародними військовими структурами. Участь Збройних Сил України та інших військових формувань в миротворчих місіях ООН. Європейська інтеграція і національна безпека України. Розвиток відносин України з Європейським Союзом у сфері безпеки, військового і військово-технічного співробітництва.
Готує викладач Ільїн Г.П. ЗНЗ №23.

Розділ 2. Міжнародне гуманітарне право (МГП). Тема 3. Правила поведінки учасників військових дій. Заняття 1. Кодекс поведінки учасника бойових дій. Правила поведінки з пораненим на полі бою супротивником. Правила поведінки з пораненими та особами, що зазнали корабельної аварії на морі із складу військ супротивника. Правила поведінки з військовополоненими супротивника. Правила поведінки з цивільним населенням.
Готує викладач Борисенко А.Л. ЗНЗ №4.

 Розділ 4. Вогнева підготовка. Тема 2.  Стрілецька зброя, поводження з нею, догляд і   зберігання. Заняття 3. Догляд і зберігання, поводження із автоматом. Заходи безпеки при поводженні з автоматом і патронами. Чищення, змащення і зберігання автомата. Тренування у чищенні і змащуванні автомата і спорядженні магазину патронами (Н-В-4,5). Огляд, підготовка автомата і патронів до стрільби.                   Готує викладач Колеснік С.Г. ЗНЗ №8.

Розділ 7. Військова топографія. Тема 1. Орієнтування на місцевості. Заняття 1. Суть і завдання орієнтування. Вивчення ділянки місцевості, вибір та нумерація орієнтирів у напрямку руху (спостереження). Визначення свого місцезнаходження і необхідного напрямку руху на місцевості. Способи визначення відстаней до орієнтирів. Окомір. Промірювання відстані парними кроками. Визначення відстаней за кутовими величинами орієнтирів, елементів зброї і підручних предметів. Визначення сторін горизонту і витримування напрямку руху на місцевості. Магнітний компас. Орієнтування компасу, визначення сторін горизонту, магнітних азимутів і напрямку руху по заданому магнітному азимуту. Визначення сторін горизонту, витримування напрямку руху за Сонцем і годинником, Полярній зірці. Доповідь про своє місцезнаходження. Тренування  у визначенні сторін горизонту, азимутів і напрямку руху (Н-Топ-1,2,3).
Готує викладач Мирошник В.А. СШ №25.

Розділ 8. Прикладна фізична підготовка. Тема 1. Гімнастика. Заняття 1. Комплексні вправи. Розучування і тренування першого та другого комплексів вільних вправ, комплексної силової вправи і вправи на спритність.  
Готує викладач Пашко М.Г. ЗНЗ №6 
Переглядів: 931 | Додав: varlakov | Теги: Засідання методоб'єднання

Форма входу
Логін:
Пароль:
Пошук
Погода в Мелітополі
КАЛЕНДАР
Захист Вітчизни
Військова символіка
Статути Збройних Сил УкраїниМілітарні сайти

 СОУ
Кнопка сайту

Статистика сайту

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

ВІЙСЬКОВІ ЗВАННЯ ТА ЗНАКИ РОЗРІЗНЕННЯ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ
© 2010-2020