ЕЛЕКТРОННИЙ НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНИЙ ЖУРНАЛ УЧИТЕЛЯ
Управління освіти Мелітополя
Електронний журнал
Планування 2019-20р.
Електронні підручники
Електронні журналиОсвітні сайти

Корисні сайтиГоловна » 2010 » Березень » 27

УВАГА! 6 квітня 2010 р. на базі ЗНЗ №15 відбудуться методичні заняття з викладачами предмета "Захист Вітчизни"

Початок о 9-00.
Розклад занять:

1. Розділ «Загальновійськова підготовка». Тема 2 «Організація внутрішньої та вартової служби». Заняття 1,2  «Розподіл часу і повсякденний порядок. Розпорядок дня та його значення для виконання основних заходів повсякденної діяльності, навчання й побуту особового складу підрозділів. Підйом. ранковий огляд і перевірка. Навчальні заняття, звільнення з території військової частини. Відвідування військовослужбовців», «Призначення, склад та озброєння добового наряду роти. Обов’язки днювального роти та його підлеглість. Обладнання та оснащення місця, де черговий днювальний виконує свої обов’язки». Методика проведення занять.                        1 година.
Готує викладач ЗНЗ №13, Стрелков О.Є.
 
2. Розділ «Загальновійськова підготовка». Тема 3 «Стройові прийоми і рух без зброї та зі зброєю». Заняття 6 «Вихід зі строю. Підхід до начальника. Повернення до строю». Інструкторсько-методичне заняття.                         1 година
Готує викладач СШ №23, Ільїн Г.П. 

3. Розділ «Вогнева підготовка». Тема 4 «Ручні осколкові гранати та поводження з ними», Заняття 1,2 «Призначення, бойові властивості, загальна будова і принцип дії ручних гранат. Порядок огляду і підготовки гранат до метання», «Заходи безпеки під час поводження з ручними гранатами. Вивчення прийомів і правил метання ручних гранат. Виконання першої вправи з метання ручних гранат». Методика проведення занять.     1 година.
Готує викладач ЗНЗ №24, Володін І.М.

4. Розділ «Тактична підготовка». Тема 2 «Дії солдата в бою». Заняття 1,2 «Способи пересування на полі бою під час дії у пішому порядку», «Поняття про вогневу позицію в обороні. Вимоги до вибору місця для ведення спостереження. Прийоми і правила обладнання і маскування окопу для стрільби лежачи». Інструкторсько-методичне заняття.              1 година.
Готує викладач СШ №25, Мирошник В.А.

5. Розділ «Основи медико-санітарної підготовки». Тема 4 «Надання першої допомоги при кровотечах, пораненнях, переломах та вивихах». Заняття 1,2 «Поняття про рану. Класифікація ран. Види кровотечі, їх класифікація. Перша допомога при внутрішній та зовнішній кровотечах та проникаючих пораненнях грудей і живота. Техніка накладання повязок на голову, передпліччя, ліктьовий та плечовий суглоби, колінний та гомілковостопний суглоби. Техніка накладання кровоспинного джгута і закрутки на стегно і плече. Техніка стискання судин для зупинки кровотечі», «Поняття про переломи кісток і їх ознаки. Види переломів. Табельні та підручні засоби іммобілізації. Накладання шин з підручного матеріалу при переломах плеча, передпліччя, стегна, гомілки. Правила користування шприц-тюбиком. Правила транспортування потерпілих при різноманітних ушкодженнях та пораненнях».  Інструкторсько-методичне заняття.              1 година.
Готує викладач Г №5, Саєнко В.В
Просмотров: 1565 | Добавил: varlakov | Дата: 27.03.2010


Форма входу
Логін:
Пароль:
Пошук
Погода в Мелітополі
КАЛЕНДАР
Захист Вітчизни
Військова символіка
Статути Збройних Сил УкраїниМілітарні сайти

 СОУ
Кнопка сайту

Статистика сайту

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

ВІЙСЬКОВІ ЗВАННЯ ТА ЗНАКИ РОЗРІЗНЕННЯ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ
© 2010-2020