ЕЛЕКТРОННИЙ НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНИЙ ЖУРНАЛ УЧИТЕЛЯ
Управління освіти Мелітополя
Електронний журнал
Планування 2020-21р.
Електронні підручники
Електронні журналиОсвітні сайти

Корисні сайтиГоловна » 2013 » Вересень » 18 » Інтерв'ю Мелітопольсько-Веселівського воєнкому
17:28
Інтерв'ю Мелітопольсько-Веселівського воєнкому
Цього року юнаків призивають в армію востаннє, проте призов до лав Міністерства Внутрішніх Справ і Державної служби шляхів сполучень навесні  2014 року продовжиться. У Мелітопольському військкоматі готуються до осіннього призову. На службу залучаються молоді люди від 18 до 25 років. Зараз вони проходять медичні огляди, спочатку в Мелітополі, а потім і в Запоріжжі. Саме обласна комісія остаточно вирішить, придатна людина до служби або ні. За словами військового комісара Мелітопольско-Веселівського об'єднаного районного комісаріату Олександра Лушникова, призовна кампанія йде успішно:
- Ми тільки одну групу в Запоріжжі на обстеження вивозили і вже набрали 36 чоловік, - повідомив О. Лушников. Всього з Мелітополя, Мелітопольського і Веселівського районів цієї осені планується призвати 75 чоловік.
У 2014 році українська армія переходить на контрактну основу. Навесні наступного року юнаків призивати у Збройні Сили України не будуть. Але завдання по набору строчників у внутрішні війська і інші підрозділи МВС, а також в Державну службу шляхів і сполучень (супровід і охорона вантажів) з військкоматів ніхто не знімав.
- Я на 99 відсотків упевнений, що навесні 2014 року призов в МВС і інші структури продовжиться. Зараз ходять розмови, що, можливо призиватимуть і в прикордонні війська, але ніякої конкретики з цього питання поки немає - повідомив військовий комісар Олександр Лушников.
Переглядів: 567 | Додав: 3axuct

Форма входу
Логін:
Пароль:
Пошук
Погода в Мелітополі
КАЛЕНДАР
Захист Вітчизни
Військова символіка
Статути Збройних Сил УкраїниМілітарні сайти

 СОУ
Кнопка сайту

Статистика сайту

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

ВІЙСЬКОВІ ЗВАННЯ ТА ЗНАКИ РОЗРІЗНЕННЯ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ
© 2010-2020